Wśród wielu pomysłów na podwyższenie wartości nieruchomości coraz większą popularnością cieszy się powiększanie powierzchni użytkowej mieszkania. Zobacz, jak w prosty sposób zapewnić sobie dodatkowe pomieszczenie!

Małe zmiany – wielkie efekty

Zastanawiasz się, jak osiągnąć zadowalający efekt stosunkowo niewielkim kosztem? Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, w której zorganizujesz pomieszczenie gospodarcze albo bezpieczne gniazdko dla zwierzaka? Jeśli tak, to rozwiązaniem, które powinno Cię zainteresować, jest zabudowa balkonów! Wyobraź sobie dokładnie dopasowany do wymiarów system przesuwnych elementów i okien o lekkiej konstrukcji. Nowoczesne rozwiązania podwyższają estetykę i pozwalają uzyskać niezbędne miejsce, a anodowane powierzchnie dodatkowo:

  • zabezpieczają elementy konstrukcyjne przed korozją,
  • nie wymagają częstego malowania i konserwacji,
  • gwarantują odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Firmy zajmujące się zabudową balkonów oferują fachowe doradztwo od etapu projektowania, aż po zakończenie inwestycji. Nie czekaj i już dziś sprawdź możliwości proponowane przez specjalistów!

Postaw na optymalne rozwiązanie

Jeżeli Twoja wizja jest inna i marzy Ci się całkowicie przeszklone pomieszczenie, to system bezramowy będzie odpowiedni. Wyeliminowanie pionowych połączeń między szybami pozwala na realizację zabudowy jedynie za pomocą przesuwnych tafli szkła hartowanego, zapewniającego zwiększone bezpieczeństwo. Jest to rozwiązanie stosowane najczęściej w wielorodzinnych blokach mieszkalnych. Zabudowa balkonów jest coraz popularniejsza również ze względu na to, jakie możliwości daje. Nowo zaaranżowane pomieszczenie można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego, a wśród zalet rozwiązania warto wymienić:

  • lekką i bezpieczną konstrukcję,
  • szybki i czysty montaż,
  • łatwy demontaż szyb w przypadku potrzeby np. ich umycia.

Zabudowę balkonów można coraz częściej zauważyć w krajobrazie osiedli. Użytkownicy cenią ten sposób zabezpieczenia nieruchomości ze względu na możliwość zagospodarowania dodatkowej powierzchni.

Ochrona wszystkich stron balkonu

Jeżeli rozważasz zabezpieczenie swojego mieszkania przed niekorzystną pogodą i pyłami, a chcesz jednocześnie zwiększyć powierzchnię użytkową, to zabudowa balkonów powinna Cię zainteresować. Sprawdź ofertę dobrych firm i wybierz odpowiednią dla siebie konstrukcję!

Co zyskasz, wybierając zabawkę ogrodową dla dzieci? Previous post Co zyskasz, wybierając zabawkę ogrodową dla dzieci?
Sejfy domowe – świetny sposób na zabezpieczenie kosztowności Next post Sejfy domowe – świetny sposób na zabezpieczenie kosztowności