Rozpórka to wielofunkcyjne narzędzie, które jest wykorzystywane m.in. w budownictwie, przemyśle, stolarstwie oraz motoryzacji. Sporą popularnością cieszy się multipodpora teleskopowa dostępna w ofercie znanej marki Piher. Produkt cechuje wytrzymałość oraz maksymalne obciążenie nawet do 450 kg. Sprawdź, czym jeszcze wyróżnia się sprzęt hiszpańskiego producenta.

Multipodpory — jakie jest ich przeznaczenie?

Rozpórki znajdują zastosowanie w wielu branżach i mogą być używane przez osoby prywatne (m.in. podczas prac w warsztacie) oraz firmy działające w przemyśle, budownictwie, stolarstwie czy motoryzacji. Wśród podstawowych czynności, przy których sprawdzi się multipodpora, można wymienić m.in. zabezpieczenie towaru w samochodzie, poziomowanie mebli, mocowanie elementów do wyschnięcia kleju, wsparcie różnego rodzaju konstrukcji podczas montażu i demontażu.

Co wyróżnia sprzęt marki Piher?

Producent proponuje wysokiej jakości rozpórki z opcją regulacji wysokości oraz o różnym maksymalnym udźwigu. Dobrze więc dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb oraz rodzaju i wagi najczęściej podpieranych przedmiotów. Dostępne na rynku podpory Piher są lekkie i szybkie w montażu oraz dodatkowo wyposażone w:

  • uchylne, antypoślizgowe stopy (dopasowujące się do każdego kąta pracy),
  • opatentowany system regulacji i mechanizm sprężynowy do szybkiej blokady,
  • nylonowy uchwyt wzmocniony włóknem szklanym.

Produkt wykazuje również wysoką odporność na warunki atmosferyczne.

Gdzie kupić wysokiej jakości podpory?

Producent współpracuje z wieloma europejskimi partnerami, dlatego warto skorzystać z oferty autoryzowanego dystrybutora, który zapewnia także wsparcie gwarancyjne. Największy wybór sprzętu hiszpańskiej marki Piher dostępny jest w ofercie online. Klienci mogą liczyć na doradztwo i szybką dostawę zamówienia. 

Jakie gadżety oferuje agencja reklamowa w Ostrowie Wielkopolskim? Previous post Jakie gadżety oferuje agencja reklamowa w Ostrowie Wielkopolskim?
Podstawowe zalety koryt odwodnieniowych – poznaj je już teraz! Next post Podstawowe zalety koryt odwodnieniowych – poznaj je już teraz!