Każdy użytkownik internetu korzysta z różnego rodzaju zabezpieczeń przed zagrożeniami z sieci. W przypadku firmy ochrona infrastruktury powinna być szczególnie zaawansowana, ze względu na zarządzanie poufnymi danymi. Z poniższego tekstu dowiesz się czym jest NGFW. Przeczytaj go i przekonaj się, czy nowa wersja firewall jest Ci potrzebna!

Konsekwencje niekorzystania z firewalla

Zapory sieciowe firewell to konieczność jeśli zależy Ci na odpowiednim zabezpieczeniu infrastruktury przed zagrożeniami płynącymi z zewnątrz. Złośliwe oprogramowania, ataki hakerskie czy wyciek wrażliwych danych to tylko część konsekwencji, jakie niesie dla firmy brak odpowiednich zabezpieczeń. Mogą one powodować utratę zaufania ze strony klientów i obniżenie prestiżu marki, więc lepiej ich uniknąć. Aby zwiększyć cyberbezpieczeństwo swojego biznesu, postaw na innowacyjne produkty, takie jak NGFW, które oferują funkcje i narzędzia dostosowane do współczesnych realiów. 

NGFW – firewell nowej generacji

Korzystanie z firewalli nowej generacji to najlepsze rozwiązanie dla dużych korporacji, z których sieci korzysta wielu użytkowników z różnych zakątków świata. Jednak również zwyczajna, polska firma, która używa z architektury sieciowej, powinna zainteresować się NGFW, ze względu na liczne zalety tego rozwiązania. Inwestując w nie, zyskujesz produkt o większej funkcjonalności w zakresie:

  • blokowania złośliwych IP i innych zagrożeń,
  • analizy zachowań zewnętrznych aplikacji,
  • filtrowania treści,
  • integracji z pozostałymi zabezpieczeniami sieci.

NGFW nadąża za zmianami zachodzącymi w świecie wirtualnym, którego obecni użytkownicy korzystają ze znacznie większej liczby aplikacji połączonej z siecią niż jeszcze 10 lat temu.

Zamów firewell NGFW od najlepszych producentów!

Zapory sieciowe nowej generacji występują w wielu wersjach, więc musisz dobrze zastanowić się nad wyborem. Zapoznaj się dokładnie z konkretnymi produktami i sprawdź, czy oferują one funkcje i narzędzia, których potrzebujesz do ochrony swojej sieci firmowej. Możesz też zlecić przeprowadzenie jej audytu, aby sprawdzić jakość aktualnych zabezpieczeń.

Czy online można kupić wszelkie artykuły biurowe w jednym miejscu? Previous post Czy online można kupić wszelkie artykuły biurowe w jednym miejscu?
Jak korzystać z oferty firmy Mtłumaczenia? Next post Jak korzystać z oferty firmy Mtłumaczenia?