Podczas prac remontowo-wykończeniowych czy warsztatowych warto wykorzystać specjalne urządzenie, które ułatwi wykonywanie określonej czynności, dbając o bezpieczeństwo pracownika. Mowa o wielofunkcyjnych multipodporach teleskopowych z regulacją, wykorzystywanych zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne. Sprawdź, dlaczego warto postawić na sprzęt hiszpańskiej marki.

Czym są multipodpory i jakie mają zastosowanie?

Narzędzie cechuje niezwykle wysoka stabilność i wytrzymałość, a dzięki dodatkowym regulacjom może być wykorzystywane podczas przeróżnych prac. Najczęściej podpory Piher  są stosowane przy podpieraniu oraz stabilizacji przedmiotów. Sprzęt można dowolnie dopasowywać, dzięki opcji regulowania wysokości. Mimo ogromnej wytrzymałości cała konstrukcja jest lekka oraz dodatkowo składana, co z kolei pozwala na szybkie przeniesienie z miejsca na miejsce. Na rynku dostępne są podpory różniące się maksymalną wysokością i udźwigiem (do 450 kg). 

Jakie produkty są dostępne w ofercie marki Piher?

Hiszpański producent działa w branży od 1957 roku, specjalizując się w produkcji narzędzi mocujących. Wszystkie produkty wykonano z atestowanych materiałów pochodzących od europejskich dostawców. Firma poza multipodporami teleskopowymi o różnych zastosowaniach, proponuje także:

  • klucze,
  • imadła,
  • sprężyny,
  • zaciski i ściski (stolarskie, tłokowe),
  • uchwyty do szkła,
  • akcesoria do podpór (m.in. adapter, regulowany uchwyt, stopa wymienna).

Gdzie szukać sprzętów hiszpańskiego producenta?

Spory wybór narzędzi marki Piher można znaleźć w sklepach z akcesoriami i sprzętem budowlanym działających online. Ważne, aby skorzystać z oferty sprzedawcy, który jest oficjalnym dystrybutorem hiszpańskiego producenta oraz zapewnia wsparcie gwarancyjne. Każdy klient powinien również móc liczyć na doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu.

Jakie gadżety oferuje agencja reklamowa w Ostrowie Wielkopolskim? Previous post Jakie gadżety oferuje agencja reklamowa w Ostrowie Wielkopolskim?
Podstawowe zalety koryt odwodnieniowych – poznaj je już teraz! Next post Podstawowe zalety koryt odwodnieniowych – poznaj je już teraz!