Planujesz zakup używanego komputera? Przekonaj się, w jakie laptopy poleasingowe warto zainwestować. Poznaj sprawdzone marki i modele. Postaw na rozwiązania korzystne dla Twojego budżetu i ciesz się doskonałymi parametrami technicznymi wybranych urządzeń.

Dlaczego warto kupić sprzęt poleasingowy?

Jeśli zależy Ci na rozsądnym zarządzaniu finansami, sprzęt poleasingowy to idealny wybór. Dostępny jest w cenie znacznie niższej od nowych modeli produktów. Jednocześnie wciąż jest sprawny i doskonale pełni swoje zadania. Wykorzystasz go zarówno do pracy, jak i rozrywki w zaciszu własnego domu. Skąd biorą się używane komputery? Przede wszystkim pochodzą od firm, które decydują się na leasing wysokiej jakości urządzeń, a po dwóch lub trzech latach wymieniają je na nowe. Wykorzystany przez nie produkt zostaje starannie sprawdzony technicznie i przeznaczony do odsprzedaży.

Najlepsze laptopy poleasingowe

Klienci mogą zdecydować się na laptopy poleasingowe różnych marek. Jakie z nich są najlepsze? Z pewnością warto postawić na modele od renomowanych producentów, które pomimo upływu lat zachowują dużą wydajność i sprawnie realizują zadania powierzane im przez użytkownika.

Lenovo P51

Jedną z ciekawszych propozycji jest Lenovo P51/i7. Ten komputer ma aż 32 GB pamięci RAM oraz dysk twardy 1 TB SSD. Doskonale sprawdzi się dla pracowników biurowych, którzy potrzebują szybkiego urządzenia do przetwarzania dużych ilości danych. Wyposażony jest w czytnik linii papilarnych i podświetlaną klawiaturę. Przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na klasę produktu. Najlepiej celować w modele oznaczone klasą A lub A-.

Dell Precision 7520

Poręcznym rozwiązaniem jest Dell Precision 7520. Ten wariant polecany jest dla pracowników, którzy często wyjeżdżają w delegacje i pracują w terenie. Niewielki komputer jest lekki i kompaktowy, można zabrać go ze sobą wszędzie. Posiada wbudowane głośniki stereo oraz dysk twardy 256 GB SSD.

HP 850 G5

Niezawodnym urządzeniem do użytku domowego i biurowego jest HP 850 G5. Przy zakupie można dopasować jego parametry do swoich potrzeb. Istnieje opcja zmiany dysku, pamięci RAM oraz okresu gwarancyjnego. Ten produkt ma matrycę klasy A i matowy ekran, który nie odbija światła i jest komfortowy dla oczu.

Nowoczesne laptopy poleasingowe

Sprzęty po leasingu są tanie i wydajne. Wybierz model Lenovo, Dell lub HP, a na pewno się nie zawiedziesz. Zwróć uwagę na ilość pamięci, rodzaj dysku twardego oraz klasę, jaką został oznaczony określony produkt. Kupuj komputery u sprawdzonych sprzedawców.

Previous post Jakie dzbanki do herbaty warto wybrać?
Next post Laptopy poleasingowe — wady i zalety