Chcesz zaoszczędzić na zakupie komputera? Wybierz sprzęt poleasingowy. Sprawdź, jakie są jego wady i zalety. Dowiedz się, na co zwracać uwagę przy wyborze używanych produktów i w jakie modele urządzeń warto zainwestować.

Zalety sprzętu poleasingowego

Największą zaletą komputerów po leasingu jest ich korzystna cena. Klienci mogą zdecydować się na zakup produktów renomowanych marek, które w nowej i nieużywanej wersji są dla nich po prostu za drogie. Luksusowe laptopy poleasingowe mają doskonałe parametry techniczne i zapewniają duży komfort pracy. Przeważnie wyróżniają się pojemnym dyskiem twardym, dużą pamięcią RAM, matowym ekranem nieodbijającym światła oraz wysokiej jakości kartą graficzną. Do sprzedaży trafiają po 2 lub 3 latach użytkowania i wciąż znajdują się w świetnym stanie. Na życzenie klienta można je dostosować, na przykład poprzez zmianę dysku lub pamięci RAM. Zanim zostaną przeznaczone do odsprzedaży, są dokładnie sprawdzone pod kątem sprawności technicznej.

Wady laptopów używanych

Przy zakupie urządzeń z drugiej ręki należy zachować większą ostrożność. Najlepiej inwestować w modele oznaczone klasą A lub A-. Trzeba także mieć świadomość, że mogą nosić oznaki używania, takie jak drobne ryski na obudowie lub delikatnie starte klawisze.

Nowoczesne laptopy po leasingu

Jest wiele powodów, dla których warto kupować komputery używane. Wybieraj nowoczesne modele, które zostały oznaczone wysoką klasą jakości. Oszczędzaj na zakupie zdobyczy nowych technologii i ciesz się luksusowymi produktami od sprawdzonych marek.

Previous post Jaki laptop poleasingowy wybrać? Polecane modele
Next post Klocki Lego nie tylko dla dzieci