Produkty z motywami firmowymi to wspaniałe narzędzia marketingu zewnętrznego. Koszty ich produkcji są niskie, a inwestycja bardzo szybko się zwraca i to z nawiązką. Każda osoba, która otrzyma taki przedmiot i będzie się nim posługiwała na co dzień, stanie się promotorem marki. Co wybrać? Zobacz!

Czym kierować się przy wyborze gadżetów promocyjnych?

Istotne jest, by artykuły reklamowe były stosowane przez osoby, które je otrzymały. Dlatego każda taka rzecz musi spełniać kilka wymogów. Powinna być:

  • użytkowa (pomocna w codziennym życiu),
  • estetyczna (nikt nie chce się obnosić z brzydkimi produktami),
  • wytrzymała (by mogła długo służyć).

Wybierając gadżety z logo firmy, trzeba kierować się tymi wyznacznikami, a z pewnością odniesie się korzyści.

Gadżety promocyjne – powinny być używane w miejscach, gdzie jest dużo osób

Kolejna wskazówka dotyczy tego, by zamawiane gadżety promocyjne były używane w zatłoczonych miejscach. Przykładowo gustowna, ekologiczna i pakowna torba na zakupy jest bardzo przydatna, a dlatego chętnie wykorzystywana w trakcie robienia zakupów. Jest świetnym nośnikiem reklamy w galeriach handlowych, supermarketach czy na osiedlowym targowisku.

Dużo osób przewija się też w większości zakładów pracy. Dobrze zatem sprawdzają się wyroby, które chętnie stosowane są w trakcie wykonywania służbowych obowiązków. Wśród nich warto wymienić takie gadżety reklamowe jak:

  • długopisy,
  • kubki (w tym również modele termiczne),
  • lunchboxy,
  • notesy.

Miejscem, gdzie pojawia się dużo osób, jest również zwykła ulica. Parasol z nadrukiem firmowym jest świetnym narzędziem promocji głównie w sezonie jesiennym, ale nie tylko.

Warto też wykorzystać modę na sportowy tryb życia i np. zamówić bidony czy butelki sportowe, z których chętnie korzystają rowerzyści i biegacze.

Wybierz rozsądnie!

Dany artykuł z logo marki bardzo dobrze promuje brand w przestrzeni publicznej, ale pod warunkiem, że jest w niej regularnie używany przez posiadacza. Dlatego należy dobrze przemyśleć, jaki wyrób wybrać. Pożądany efekt odniosą przedmioty praktyczne, przydatne i ładne. Gadżety reklamowe są skuteczne.

Previous post Zakupy w sex shopie
Next post Jakie gadżety reklamowe wybrać?