Szukasz praktycznych gadżetów reklamowych? Postaw na spersonalizowane okładki na dokumenty. Sprawdź, jak zamówić etui na dowód rejestracyjny i dlaczego warto to zrobić. Poznaj różne sposoby wykorzystania tego produktu w promocji marki.

Przechowywanie dowodu rejestracyjnego

Żeby pojazd został dopuszczony do ruchu drogowego trzeba wyrobić mu dowód rejestracyjny. Znajdują się w nim informacje na temat danych technicznych auta oraz identyfikacja jego właściciela. Tego rodzaju dokumenty często przechowuje się w kieszeni lub samochodzie. Z tego względu narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia. Mogą przemoknąć, wyblaknąć pod wpływem promieniowania UV, pognieść się. Sposobem, by temu zapobiec, jest używanie etui na dokumenty.

Najlepsze okładki na dowód rejestracyjny są wykonane z folii charakteryzującej się dużą przeźroczystością. Mają też odpowiedni wymiar, zostają idealnie dopasowane do dokumentu. Dodatkowo można zdecydować się na ich spersonalizowanie.  Agencja reklamowa w Ostrowie Wielkopolskim oferuje nadrukowanie wskazanej grafiki lub logo marki. Dostępne są nadruki jedno- i wielokolorowe. Każdy projekt ustalany jest indywidualnie.

Okładki na dokumenty w strategii marketingowej

Inwestycja w praktyczne gadżety marketingowe z pewnością się opłaca. Okładkę na dowód rejestracyjny możesz wykorzystać jako upominek dla swoich klientów i kontrahentów biznesowych. Docenią funkcjonalny charakter tego produktu i używając go, będą mile wspominać Twoją firmę. Ponadto etui świetnie sprawdza się do własnego użytku. Posiadasz samochody służbowe? Zadbaj o identyfikację wizualną swojej floty transportowej. Postaraj się, by wszystkie były podobnie oznakowane i podaruj kierowcom ujednolicone etui na dokumenty. Dzięki temu każdy, kto będzie miał styczność z autem, zapamięta, do kogo należy i zacznie budować skojarzenia z Twoją marką.

Etui na dowód rejestracyjny

Zamów spersonalizowaną okładkę na dowód rejestracyjny i wykorzystaj ją do wypromowania dobrego wizerunku Twojej firmy. Zwróć uwagę na jakość tego produktu, materiał, z jakiego został wykonany oraz technologię druku.

Jakie maszyny uprawowe wybrać dla prowadzonego gospodarstwa? Previous post Jakie maszyny uprawowe wybrać dla prowadzonego gospodarstwa?
Gdzie stosowane są podpory Piher? Next post Gdzie stosowane są podpory Piher?