Nowoczesne narzędzia ułatwiają pracę projektantów. Postaw na oprogramowanie CAD i zadbaj o jakość swoich projektów. Sprawdź, z jakich nakładek możesz skorzystać i na co zwrócić uwagę przy ich instalacji.

Projektowanie komputerowe

Trudno wyobrazić sobie współczesnego architekta lub inżyniera, który nie korzysta z programów projektowych. Nie tylko przyspieszają one wykonywaną pracę, ale także są sposobem na uniknięcie wielu błędów i przeprowadzenie efektownej prezentacji obiektów klientowi. Oprogramowanie musi jednak być dostosowane do indywidualnych potrzeb projektanta. Program CAD to uniwersalne narzędzie, które pozwala na rysowanie i edytowanie grafiki 2D oraz tworzenie brył. Do jego podstawowych funkcjonalności należy też obsługa rastrów i eksportowanie plików do różnych formatów.

Nakładki do programu CAD

Przed wyborem oprogramowania trzeba zastanowić się nad swoimi potrzebami. W rozbudowanym katalogu nakładek do CAD dostępne są między innymi:

  • Profilek do projektowania instalacji sanitarnych,
  • Telekom dla projektantów z branży telekomunikacyjnej,
  • ZWTextile wspomagający pracę konstruktorów odzieży,
  • AutoTURN do sprawdzania przejezdności pojazdów,
  • ZWGeo dla geodetów,
  • ZWTraffic ułatwiający projektowanie oznakowania dróg i ulic,
  • BiK Drewno do tworzenia dokumentacji technicznej przedmiotów drewnianych,
  • TastyCAD zawierający bibliotekę bloków roślin w formacie DWG.

Każdy projektant znajdzie nakładkę stosowną dla swojej branży. Narzędzia są regularnie aktualizowane. Przy zakupie warto upewnić się, że program posiada wieczną licencję i sprawdzić dostępne w nim funkcje.

Oprogramowanie dla projektantów

Twórz wyjątkowe projekty i rozwijaj swoje kompetencje zawodowe. Używaj spersonalizowanego programu CAD, który zawiera dodatkowe nakładki. Projektuj budynki, maszyny, odzież, oznakowanie ulic lub meble i aranżacje wnętrz.

Hiszpański online — jak wybrać dobre zajęcia? Previous post Hiszpański online — jak wybrać dobre zajęcia?
W jakich pracach warto postawić na tarcze listkowe? Next post W jakich pracach warto postawić na tarcze listkowe?